Darmowa dostawa!

Komputery poleasingowe są świetną alternatywą dla drogich, nowych zestawów komputerowych, które potrafią kosztować nawet kilkukrotnie więcej niż nasze sprzęty o takich samych parametrach technicznych. Takie komputery były wcześniej używane w korporacjach i biurach, gdzie nie były narażone na intensywną eksploatację, a po trafieniu do naszej firmy zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane przez zespół serwisantów, którzy wyposażyli je w świeże systemy operacyjne Windows 10 i Windows 11. Wszystko to sprawia, że nasze komputery poleasingowe są gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Komputery poleasingowe to uniwersalność i wszechstronność, którą możemy uzyskać dzięki dowolnej modyfikacji komponentów. W zależności od tego czy taki komputer ma służyć do pracy biurowej, nauki w szkole, programowania czy grania, może zostać wyposażony w mocne procesory marki Intel, kości RAM DDR3 lub DDR4, dyski SSD SATA lub SSD m.2 oraz w dedykowane karty graficzne marki nVidia. Wszystko po to, by wybrany przez Ciebie komputer poleasingowy spełniał swoje zadanie w 100%.

Zajmowane miejsce przez taki komputer również nie jest problemem, w naszej ofercie można znaleźć zarówno komputery w obudowach midi tower jak i mini tower, SFF czy USFF, które rozmiarem nie przekraczają kilkunastu centymetrów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl