Darmowa dostawa!

W tej kategorii znajdziesz laptopy poleasingowe wielu renomowanych marek takich jak Dell, Lenovo, HP, Apple i wiele innych, przeznaczone do wszelakich zastosowań. Niezależnie od tego czy potrzebujesz laptopa do grania, programowania, przygotowania prezentacji czy po prostu do zwykłego, domowego użytkowania, tutaj znajdziesz idealny egzemplarz. Wszystkie laptopy poleasingowe w naszej ofercie posiadają zainstalowane systemy operacyjne Windows 10 oraz Windows 11 z potrzebnym zestawem sterowników, dzięki czemu są od razu gotowe do pracy.

Laptopy biznesowe, zostały wyprodukowane z myślą o tym, by wytrzymały lata użytkowania. Zbudowane z materiałów najwyższej jakości. Łatwe w obsłudze i serwisowaniu. Dostępność części zamiennych ułatwi naprawę laptopa, w przypadku awarii. Do modeli biznesowych łatwo dostępne są również baterie lub zasilacze, jeśli zajdzie potrzeba wymiany. W naszych laptopach biznesowych nie ma zainstalowanych niepotrzebnych aplikacji typu blotware lub crapware. 

Zaletą biznesowych laptopów poleasingowych jest także możliwość kupienia takiego sprzętu w dowolnym przedziale cenowym, może być to laptop do 1000 lub laptop do 4000 złotych, wszystko zależy od zapotrzebowania klienta. Dodatkowo laptopy poleasingowe są czasami nawet kilkukrotnie tańsze od nowych laptopów o podobnych parametrach. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl