Płatności i Dostawa

Po złożeniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani o przyjęciu go do realizacji. Na bieżąco będziemy informować Państwa o stanie zamówienia i kolejnych krokach jego zrealizowania począwszy od momentu przyjęcia zlecenia do momentu przekazania go firmie spedycyjnej.

W razie potrzeby nasz pracownik będzie kontaktował się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia, bądź domówienia ewentualnych szczegółów.

 

Metody dostawy:

1) Kurier DHL płatność przelewem na konto bankowe MBANK 68 1140 2004 0000 3002 7940 1431

2) Kurier DHL przesyłka za pobraniem

3) Odbiór osobisty w salonie sprzedaży

 

Metody płatności:

     1.    Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.
     2.    Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:
     a)    przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);
     b)    przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy z opcją odbioru osobistego w lokalu Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w biurze Sprzedawcy, po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);
     c)    gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia);
     d)    gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w biurze Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w biurze Sprzedawcy).
     e)    przelew online realizowany poprzez Blue Media S.A. w tym karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
     3.    Klient powinien dokonać płatności za zamówienie w wysokości wynikającej z zawartej Umowy sprzedaży w terminie 3 Dni roboczych, jeżeli wybrał formę przedpłaty.
     4.    W wypadku niewywiązania się przez Klienta z płatności w terminie o którym mowa w §5 ust. 3, Sprzedawca wyznacza Klientowi dodatkowy termin na dokonanie płatności i informuje o nim Klienta na Trwałym nośniku. Informacja o dodatkowym terminie na dokonanie płatności zawiera również informację, że po bezskutecznym upływie tego terminu, Sprzedawca odstąpi od Umowy sprzedaży. W wypadku bezskutecznego upływu drugiego terminu na dokonanie płatności, Sprzedawca prześle Klientowi na Trwałym nośniku oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 491 Kodeksu Cywilnego.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl